HAKKIMIZDA

CEES Hijyenik Havalandırma Ekipmanları 2015 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ülkemizde hijyenik havalandırma sektörüne ilişkin yetişmiş personel ve standartlara uygun ürün ihtiyacı doğrultusunda üretime başlayan şirketimiz, kısa zamanda piyasada güven kazanmış ve markasını tanıtmıştır. CEES markası ile üretilen ürünlerimiz sektöründe geçerli uluslararası standartlara uygun şekilde üretilmektedir. Hastaneler, laboratuarlar ve elektronik sanayisinde yer alan kuruluşlar başta olmak üzere hijyenik havalandırma sistemlerini kullanan tüm yapılarda ürünlerimiz güvenle kullanılmaktadır.

CEES Hijyenik Havalandırma Ekipmanları, standart ürünlerin yanısıra müşteriye özel cihaz üretimlerine de başlamıştır. Kuruluşundan bu yana farklı profesyonel üretimlerle adından söz ettiren firmamızın cihaz üretim yelpazesi sürekli gelişmekte ve teknolojik olarak yenilenmektedir.

Ürün tasarımlarını kalite ve hatasızlık anlayışı ile planlayan firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Firmamızda üretim öncesi ve sonrası her aşamada iletişimi ve müşteri taleplerini dikkate alan modern bir işletme anlayışı benimsenmiştir. Bu anlayışla her geçen gün artan ürün ve hizmet yelpazesi ile sürekli gelişmeyi sağlayarak çalışanlarımızla ülkemize ve sektörümüze en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyarız.