top of page
klima santralleri.jpg

FAN GRUPLARI

Dünya Standartlarında ISO ve CE Belgelerine Sahip

Yerli Üretim Hijyenik Havalandırma Sistemleri

Slindirik Kanallar İçin Kanal Tipi Fan.jpg
ürünü incele.png

Silindirik Kanallar İçin Kanal Tipi Fan

Cees Airflow

IKTS serisi kanal tipi radyal fanlar özellikle insanların yoğun olduğu mahallerin havalandırılması için ideal elemanlardır. Tasarım ve konstrüktif esasları nedeniyle doğrudan kanala monte edildikleri için herhangi bir makine dairesine gereksinim duymazlar, zeminde bir yer işgal etmezler. IKTS serisi fanlarla birlikte aksesuar olarak verilen elle kontrollu hız seçici anahtar vasıtasıyla fan hızını ve dolayısıyla hava debisini minimum ve maksimum konumlar arasında kademesiz olarak ayarlamak mümkündür.

Dikdörtgen Kanallar için Kanal Tipi Fan.jpg

Dikdörtgen Kanallar için Kanal Tipi Fan

Cees Airflow

IKTD serisi kanal tipi radyal fanlar özellikle insanların yoğun olduğu mahallerin havalandırılması için ideal elemanlardır. Tasarım ve konstrüktif esasları nedeniyle doğrudan kanala monte edildikleri için herhangi bir makine dairesine gereksinim duymazlar, zeminde bir yer işgal etmezler. IKTD serisi fanlarla birlikte aksesuar olarak verilen elle kontrollu hız seçici anahtar vasıtasıyla fan hızını ve dolayısıyla hava debisini minimum ve maksimum konumlar arasında kademesiz olarak ayarlamak mümkündür. IKTD serisi fanlar vantilasyon ve aspirasyon için kullanılabilirler. Arzu edildiği taktirde vantilatör üfleme tarafına elektrikli ısıtıcı, susturucu gibi aksesuarlar monte edilebilir.

ürünü incele.png
Çatı Aspiratörleri.jpg
ürünü incele.png

Çatı Aspiratörleri

Cees Airflow

IRF çatı aspiratörleri mahallerin egzost havalandırması için ideal elemanlardır. Tasarım ve konstrüktif esasları nedeniyle doğrudan çatıya monte edildikleri için herhangi bir makine dairesine gereksinim duymazlar, zeminde bir yer işgal etmezler. IRF serisi çatı aspiratörlerle birlikte aksesuar olarak verilen elle kontrollü hız seçici anahtar vasıtasıyla fan hızını ve dolayısıyla hava debisini minimum ve maksimum konumlar arasında kademesiz olarak ayarlamak mümkündür.

Hücreli Aksiyal Fan [Duman Tahliye Fanı].jpg

Hücreli Aksiyal Fan (Duman Tahliye Fanı)

Cees Airflow

Cees "iKS" modeli standart tip klima santralları 14 değişik büyüklükten meydana gelmekte ve 1500 m3/h ile 90000 m3/h arasın­da hava debilerini kapsamaktadır. En küçük standart model IKS-15 olup, profil kaide hariç 680 mm x 680 mm dış kaset ölçülerine sahiptir. En büyük standart model IKS-80'nin dış kaset ölçüleri 2520 mm x 2520 mm'dir.

ürünü incele.png
Aksiyal Kanal Tipi Exproof Fan [Duman Tahliye Basınçlandırma Fanı].jpg

Aksiyal Kanal Tipi Exproof Fan [Duman Tahliye Basınçlandırma Fanı]

Cees Airflow

CEES exproof eksenel kanal fan gövdeleri galvanizli çelik sacdan imal edilmektedir. Flanş yapısı kendinden flanşlıdır. Kanatlar alüminyum olduğu için mukavemetlidir. Motorlar isteğe bağlı çift yönlü-çift devirli yangına dayanıklı olarak kulanılır. Elektirik paneli gövdenin dışında ürünün özelliğine göre dizayn edilir. Ürün ile birlikte karşı flanş ve askı aparatları üretici firma tarafından verilir.

ürünü incele.png
Nefes_Air_Jet_Fan.jpg

Jet Fan

Cees Airflow

CEES Jet Fan birçok mahaldeki zehirli gazları, kirli havayı tahliye etmek için tasarlanmıştır. Yangın esnasında oluşan dumanın hızlı bir şekilde tahliye etmeye yarar. Jet Fanın tasarım özelliğinden dolayı binalarımızda otopark, sığınak gibi alanlarda kanal ve menfez sistemi kullanmamıza gerek kalmaz. Jet Fan gövde yapısı kolaylıkla parçalanabilir arıza durumunda müdahale etmek kolaydır. Jet Fanın her iki tarafında ses seviyesini düşürmek için susturucu kabin kullanılır.

ürünü incele.png
İSO BEYAZ.png

ISO Kalitesi

İş süreçlerimiz ve ürünlerimiz
mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

full service.png

Nakliye, montaj ve kurulum dahil hizmet sunarak müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Kapsamlı Teslimat

servis destek.png

Hızlı Servis Destegi

7/24 hızlı ve ulaşılabilir servis desteği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu her an destek sağlıyoruz.

yerli üretim.png

Yerli Üretim

Yerli üretim sayesinde uygun
fiyat politikamız ile müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz.

bottom of page