top of page
fan grupları header.jpg

FİLTRE GRUPLARI

Dünya Standartlarında ISO ve CE Belgelerine Sahip

Yerli Üretim Hijyenik Havalandırma Sistemleri

ön_filtrasyon_line.png
ürünü incele.png

Ön Filtrasyon

Cees Airflow

Fancoil Filtre, Cam Elyaf Kaset Filtre, Kaset Filtre, Poliüretan Kaset Filtre, Metal Panel Filtre, Kaba Torba Filtre Ön filtre, toz, saç, böcekler, polen ve çeşitli lifler dahil olmak üzere havadaki büyük partikülleri ana filtreye ulaşmadan önce temizleyen bir filtreleme cihazıdır. Ön filtre, hava temizleme ekipmanları, binalarda, ulaşım araçlarında, halka açık alanlarda ve çeşitli işyerlerinde kullanılmaktadır. Solunum cihazlarında da Ön filtre kullanılmaktadır. Ön filtre yalnızca havadaki partikül maddelere karşı ek bir savunma hattı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ana filtreyi tıkayabilecek veya ona zarar verebilecek partiküllerden korur.

Hassas_filtreler_line.png
ürünü incele.png

Hassas Filtreler

Cees Airflow

M6 Torba Filtre, F7 Torba Filtre, F8 Torba Filtre, F9 Torba Filtre, Minipile Panel Filtre, Rijit Filtre, Yüksek Verimli Kompak Filtre, Kompak Filtre Hassas filtreler genellikle hastanelerde, ilaç fabrikalarında, kimya tesislerinde ve elektronik sanayisi gibi yüksek verimlilikte filtreleme sistemlerinde ön filtreden hemen sonra hassas filtreleme için kullanılması tercih edilmektedir.
Hassas filtreler ince partikülleri filtrelediğinden en çok hastane, ilaç fabrikası, kimya tesisi ve elektronik sanayisi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Hassas filtreler sayesinde kirli hava filtrelenerek dışarıya atılmaktadır.

hepa_filtreler_line.png

Hepa Filtreler

Cees Airflow

MDF Çerçeve HEPA Filtre, Alüminyum Çerçeve HEPA Filtre, Alüminyum Çerçeve Jel Contalı HEPA Filtre, MDF Çerçeve Düz Pile HEPA Filtre, Galvanizli Çerçeve Düz Pile HEPA Filtre, Alüminyum Çerçeve Düz Pile HEPA Filtre, Alüminyum Separatörlü HEPA Filtre, Galvanizli Çerçeve V-Modül HEPA Filtre, Yüksek Verimli Kompak Filtre E10 Hepa Filtre Mikro cam elyaf kâğıdı pililenerek MDF ya da metal kasa içine yerleştirilmiştir. Hepa Filtre Kağıdı Pileleme sırasında kullanılan termoplastik separatörler, pililer arasında eşit aralıklar oluşturulmasını ve hava akımının en uygun şekilde geçmesini sağlamaktadır. Yüksek kaliteli MDF kasa Hepa Filtre, pürüzsüz özelliğiyle partikül salınımına izin vermemektedir. Katlanarak sağlamlığı arttırılmış hepa filtre kâğıdı, havadaki partiküllerin yüksek verimde filtre edilmesini minimum direnç yaratarak sağlar. Hepa Filtreler, imalat sonrası EN 1822 Standardına göre tek tek sızdırmazlık testine tabi tutulmakta olup H13 ve H14 sınıfında üretilmektedir. 

ürünü incele.png
molekuler.png

Moleküler Filtrasyon

Cees Airflow

Aktif Karbon Panel Filtre, Aktif Karbon Granül Panel Filtre, Aktif Karbon Kartuş Filtre, Aktif Karbon Kompak Filtre, Aktif Karbon Set Moleküler filtreleme asitleri, bazları, gazları veya kokuları tutmak için kullanılır. Yaşamı ve malzeme yüzeylerini korur. Sağlığı geliştirir, motivasyonu ve performansı artırır. Makinelerin ve ürünlerin verimliliğini artırır. CO2 kalıntısını en aza indirir. Tutma filtreleri temiz odalar gibi yerlerde zararlı maddeleri tutar veya mutfaklarda kokuları engellerler. İlaç, farmasötik, ofis, ev, müze veya endüstri gibi çok çeşitli alanlarda kullanılır.

ürünü incele.png
filtre_pres_bezi.png

Filtre Pres Bezi

Cees Airflow

Ürünlerimiz, Polipropilen, Polyamid, Polietilen, Polyester ve Pamuklu hammadden mamul olup, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda imalatı yapılmaktadır. Atıksu arıtma tesislerinde, çeşitli işletme koşullarında yaşanan çamur yapışma sorununun giderilmesi için yaptığımız çalışmalar doğrultusunda farklı ürünler geliştirerek müşterilerimizin kullanımına sunmuş ve memnuniyetlerini kazanmış bulunmaktayız.

ürünü incele.png
safdgfdg.png

Toz Boya Filtreleri

Cees Airflow

Elektrostatik toz boya filtreleri, sanayide pek çok üretim sektöründe kullanılan ve başarılı sonuçlar ortaya koyan filtrelerdir. Yaygın olarak havalandırma sistemleri içine monte edilen ve toz ve boya tutucu özellikleri nedeniyle tercih edilen bu filtreler, çeşitli malzeme özelliklerine de sahiptir. Çoğunlukla dış kaplama kısmı karton malzemeden üretilmiş olan filtrelerin içinde genellikle cam elyaf filtre yer almaktadır. Hava giriş yönünden çıkış yönüne doğru lif yoğunluğunun arttırıldığı filtrelerde yüksek filtrasyon (süzme) özelliği de yer almaktadır. Bu özellikleri nedeniyle elektrostatik toz boya filtreleri pek çok üretim sektöründe farklı amaçlarla kullanılmaktadır.

ürünü incele.png
İSO BEYAZ.png

ISO Kalitesi

İş süreçlerimiz ve ürünlerimiz
mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

full service.png

Nakliye, montaj ve kurulum dahil hizmet sunarak müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Kapsamlı Teslimat

servis destek.png

Hızlı Servis Destegi

7/24 hızlı ve ulaşılabilir servis desteği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu her an destek sağlıyoruz.

yerli üretim.png

Yerli Üretim

Yerli üretim sayesinde uygun
fiyat politikamız ile müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz.

bottom of page