top of page
fan grupları header.jpg

Klima Santralleri

Dünya Standartlarında ISO ve CE Belgelerine Sahip

Yerli Üretim Hijyenik Havalandırma Sistemleri

hıjye (1).png

Hijyenik Klima Santralleri

Cees Airflow

IKS-H" modeli hijyenik klima santralları günümüzün ilerleyen klima teknolojisinin bir gereksinimi olarak özellikle ameliyathaneler, doğum odaları, yoğun bakım odaları, elektronik ve optik sanayi gibi yüksek iç hava kalitesi [IAO) ve partiküllerden arındırılmış ortam gereksiniminde olan, US Federal Standart 209E'ye göre Class-1 ila Class-100.000, EN IS0 14644-1'e göre M 1.5 ila M 6.5 ve Alman VDI 2803/1'e göre Class-0 ila Class-7 olarak sınıflandırılmış olan mahallerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır ve imal edilmektedir.

ürünü incele.png
dik_paket_tip_klima.png

Dik Tip Paket Hijyenik Klima Cihazları

Cees Airflow

"DHS" modeli dik tip hijyenik klima santralları özellikle ameliyathaneler, doğum odaları, yoğun bakım odaları, elektronik ve optik sanayi gibi yüksek iç hava kalitesi [IAQ) ve partiküllerden arındırılmış ortam gereksiniminde olan, US Federal Standart 209E'ye, EN ISD 14644re veya Alman VDI 2803/1'e göre sınıflandırılmış olan mahallerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ve imal edilmiş paket klima cihazlarıdır.

ürünü incele.png
Paket Tip Hijyenik Klima Santralleri.jpg

Cees Airflow

Paket Tip Hijyenik Klima Santralleri

"PHS" modeli hijyenik klima santralleri günümüzün ilerleyen klima teknolojisinin bir ürünü olarak, özellikle ameliyathaneler, doğum odaları, yoğun bakım odaları, elektronik ve optik sanayi gibi yüksek iç hava kalitesi [IAO) ve partiküllerden arındırılmış ortam gereksiniminde olan, US Federal Standart 209E'ye, EN IS0 14644-11e veya Alman VDI 2803/11e göre sınıflandırılmış olan mahallerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ve imal edilmiş paket klima santralleridir.

ürünü incele.png
Standart Havalandırma ve Klima Santralleri.jpg

Standart Havalandırma ve Klima Santralleri

Cees Airflow

Cees "iKS" modeli standart tip klima santralları 14 değişik büyüklükten meydana gelmekte ve 1500 m3/h ile 90000 m3/h arasın­da hava debilerini kapsamaktadır. En küçük standart model IKS-15 olup, profil kaide hariç 680 mm x 680 mm dış kaset ölçülerine sahiptir. En büyük standart model IKS-80'nin dış kaset ölçüleri 2520 mm x 2520 mm'dir.

ürünü incele.png
lsı Köprüsüz Klima Santralleri.jpg

lsı Köprüsüz Klima Santralleri

Cees Airflow

"iKS T" modeli ısı köprüsüz klima santralları günümüzün ilerleyen klima teknolojisinin bir gereği olarak, santralin iç veya dış satıhlarında kondensasyon riskini minimuma indirgemek, ısı iletim katsayısını minimumda tutmak suretiyle ısı kayıplarını asgari seviyede tutmak için tasarlanmış özel ünitelerdir. "iKS T" " modeli klima santralları DiN EN 1886 gereksinimlerini karşılamaktadır. ısı köprüsünü yok etmek için santral profilleri iç ve dış profil olmak üzere iki ayrı profilden meydana gelmekte ve bu profiller Poly-vinil esaslı izolan bantlar ile birleştirilmektedir.

ürünü incele.png
Yüzme Havuzu Klima ve Nem Alma Santralleri.jpg

Yüzme Havuzu Klima ve Nem Alma Santralleri

Cees Airflow

HNS tipi paket üniteler kapalı yüzme havuzlarında satıh buharlaşmasından meydana gelen aşırı nemi gidermek ve havuz mahallinde yıl boyunca optimum konforu temin etmek üzere tasarlanmış özel klima santrallarıdır. Bağıl nemin %60'ın üzerine çıkması yalnız konfor şartlarını bozmakla geri kalmamakta, buna ilaveten duvar ve pencerelerde yoğuşmanın meydana gelmesine neden olmakta, mahal dahilindeki tüm tesisat elemanlarına da zarar vermektedir. HNS serisi santrallar havuz dahilinde en yüksek konfor şartlarını temin, gerektiği zamanlarda yüksek mutlak nemin giderilmesini temin amacıyla tasarlanmış paket tip klima üniteleridir.

ürünü incele.png
absorbsiyonlu.png

Absorbsiyonlu Nem Alma Santralleri

Cees Airflow

ANS serisi absorbsiyonlu nem alma santralları klima ve havalandırma teknolojisinin en son yeniliklerinden biri olan, absorbsiyon prensibiyle çalışan "dessicant" döner tamburlar kullanılmakta ve bu sayede %8'1ere varan bağıl nem oranları elde edilmekte, klasik soğutma bataryalı nem alma cihazlarına oranla çok daha küçük hava debileriyle daha büyük miktarlarda nem alınması sağlanmaktadır.

ürünü incele.png
İSO BEYAZ.png

ISO Kalitesi

İş süreçlerimiz ve ürünlerimiz
mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

full service.png

Nakliye, montaj ve kurulum dahil hizmet sunarak müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Kapsamlı Teslimat

servis destek.png

Hızlı Servis Destegi

7/24 hızlı ve ulaşılabilir servis desteği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu her an destek sağlıyoruz.

yerli üretim.png

Yerli Üretim

Yerli üretim sayesinde uygun
fiyat politikamız ile müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz.

bottom of page