top of page
header 2a.jpg

DİFÜZÖRLER

Dünya Standartlarında ISO ve CE Belgelerine Sahip

Yerli Üretim Hijyenik Havalandırma Sistemleri

kare tavan difüzörleri şerit.png
ürünü incele.png

Kare Tavan Difüzörleri

Cees Airflow

CEES iKA modeli kare tavan difüzörleri özel gekilmiş alüminyum profillerden imal edilmektedir. Tek, iki, üç veya dört üne Liflemeli olarak imal edilirler. Kare tavan difüzörleri dampersiz veya çif kanatlı debi reglaj damperli olarak imal edilirler. Dampersiz difüzörleri plenum kutulu olarakda üretmek mümkündür. Metre talebine bağlı olarak üstten veya yandan giriş plenum kutulu, izoleli veya izolesiz olarak yapılırlar. Standart renk RAL 9010 ve RAL 9016 firinlanmi elektrostatik toz olup metre talebine göre değişik renkler de uygula­nabilir.

yuvarlak tavan difüzörleri şerit.png

Dairesel Tavan Difüzörlerleri

Cees Airflow

CEES IYA modeli yuvarlak tavan difüzörleri alüminyum levhalardan sıvama yolu ile imal edilmektedir. Müstakilen imal edilmiş kanatlar çelik çubuklar vasıtasıyla birbirlerine sabit bir şekilde bağlanmaktadır. Yuvarlak tavan difüzörl­eri dampersiz veya çit kanatlı kelebek damperli olarak imal edilirler. Dampersiz difüzörleri plenum kutulu olarak da üretmek mümkündür. Müşteri talebine bağlı olarak üstten veya yandan girişli plenum kutulu, izoleli veya izolesiz olarak yapılırlar. Standart RAL 9010 ve RAL 9016 fırınlanmış elektrostatik toz boyadır. Müşteri talebine uygun olarak başka renkler de mümkündür.

ürünü incele.png
gemici anemostatları şerit.png
ürünü incele.png

Gemici Anemostatları (Alüminyum-PVC)

Cees Airflow

Cees IYA modeli yuvarlak tavan difüzörleri alüminyum levhalardan sıvama yolu ile imal edilmektedir. Müstakilen imal edilmiş kanatlarçelikçubuklar vasıtasıylabirbirlerinesabitbir şekildebağlanmaktadır. Yuvarlaktavandifüzörleridampersiz veyaçitkanatlı kelebek damperli olarak imal edilirler. 0ampersiz difüzörleri plenum kutulu olarak daüretmek mümkündür. Müşteri talebine bağlı olarak üstten veya yandan girişli plenum kutulu, izoleli veya izolesiz olarak yapılırlar. Standart RAL 9010 ve RAL 9016 fırınlanmış elektrostatik toz boyadır. Müşteri talebine uygun olarak başka renkler de mümkündür

DİKDÖRTGEN TAVAN TİPİ ŞERİT.png

Dikdörtgen Tavan Difüzörleri

Cees Airflow

Cees IDA modeli dikdörtgen tavan difüzörleri özel çekilmiş alüminyum profıllerden imal edilmektedir. Düz kanat profili ve eğik kanat profili olmak üzere iki alternatif vardır. lDA modeli difüzörler tek, iki, üç veya dört yönlü üflemeli olarak imal edilirler. Dikdörtgen tavan difüzörleri dampersiz veya zıt kanatlı debi reglaj damperli olarak imal edilirler. Dampersiz difüzörleri plenum kutulu olarak da üretmek mümkündür. Yandan girişli plenum kutuları izoleli veya izolesiz olarak yapmak mümkündür. Müşteri tarafından aksi istenmedikçe 1 metre boya kadar olan plenumlar tek girişli, bir metreden sonra her metre başına ilave girişli olarak imal edilirler. 

ürünü incele.png
Hareketli Kanatlı Tavan ve Duvar Difüzörleri.png

Hareketli Kanatlı Tavan ve Duvar Difüzörleri

Cees Airflow

Cees IHD modeli hareketli kanatlı difüzörler özel çekilmiş alüminyum profıllerden imal edilmektedir. Tavan ve yan duvar uygulamaları için uygun, yüksek hava debili ünitelerdir. IHD modeli difüzörler tek, iki, üç veya dört yönlü üflemeli olarak, dampersiz veya zıt kanatlı debi reglaj damperli olarak imal edilirler. Difüzörleri plenum kutulu olarak da üretmek mümkündür. Yandan girişli plenum kutuların izoleli veya izolesiz olarak iki alternatifi mevcuttur. Müşteri tarafından aksi istenmedikçe 1 metre boya kadar olan plenumlar tek girişli, bir metreden sonra her metre başına ilave girişli olarak imal edilirler. Difüzörler standart RAL 9010 ve RAL 9016 fırınlanmış elektrostatik toz boyalıdır. Müşteri talebine uygun olarak başka renkler de mümkündür.

ürünü incele.png
Slot Difüzörler [Alüminyum Deflektör Damperli].png

Slot Difüzörler (Damperli)

Cees Airflow

Cees SDA modeli slot difüzörler özel çekilmiş alüminyum profillerden imal edilmektedir. Tavan ve yüksek yan duvarlarda üfleme ve dönüş havası için uygun elemanlardır. Birçok slot difüzörün birbirine bağlanması ile metrelerceuzunluktavedeğişikköşeaçılarındadekoratifgörüntüleryaratmakmümkündür. Her slot içine yerleştirilmiş iki adet alüminyum damper vasıtasıyla havayı istenen şekilde üflemek mümkündür. istek üzerine slot difüzör girişlerine kaymalı debireglaj damperi ilave edilebilir. Slot difüzörleri plenum kutulu olarakda üretmek mümkündür. 

ürünü incele.png
özel diff.png

Yüksek Verimli Difüzör

Cees Airflow

IVDP [E] M serisi özel difüzörler yuvarlak veya kare kesitli plenum ile helisel hareket sağlayan bir iç eleman ve debi kontrol elemanından meydana gelmiştir. Plenum içindeki silindirik helisel üfleme elemanı sayesinde havanın santrifüj olarak teğetsel bir biçimde üflemesi sağlanmaktadır. Üflemenin düşey ve yatay biçimi merkezi kanlar vasıtasıyla sağlanır. Özelliği sayesinde ısıtma ve soğutma uygulamalarında 3m'den yüksek yerlerde kullanılabilir

ürünü incele.png
düşük hızlı deplasmanlı difüzörler.png

Cees Airflow

Düşük Hızlı Deplasmanlı Difüzörler

DDC tipi düşük hızlı deplasmanlı difüzörler tavanyüksekliği3,5 metre ve daha fazla olan mahallerde konfor kliması için kullanılmakta olan en yeni klima sistemidir. Konvensiyonel sistemlerde uygulanan, tavan veya duvarlara yerleştirilmiş menfez ve difüzörlerle mahalli havanın belirli hızlarda sevki ve mahal havasıyla karışmasını temin tarzındaki uygulamanın tersine mahalle çok düşük hızlarda ve türbülansız hava sevkini öngörmektedir.

ürünü incele.png
İdeal Konfor Difüzörleri.png

İdeal Konfor Difüzörleri

Cees Airflow

IK0 modeli ideal konfor difüzörleri 3,5 metre ve daha yüksek tavanlara sahip mahallerde optimum yaz ve kış hava dağılımını gerçekleştirmek için dizayn edilmiş özel terminal üniteleridir. Hem konfor ve hem de endüstriyel uygulamalarda kullanılabilen bu difüzörler süpermarketler, fabrikalar, tiyatro ve sinemalar, konser ve toplantı salonları, spor salonları ve kapalı yüzme havuzları gibi tavan yüksekliği fazla olan hacimler için idealdirler.

ürünü incele.png
Teleskopik Difüzörler.png

Cees Airflow

Teleskopik Difüzörler

ITO modeli teleskopik diffüzörler 60 metreye kadar tavan yükseklikleri olan mahaller için geliştirilmiş özel difüzörlerdir. ITO modeli teleskopik difüzörler tavana veya yüksek yan duvarlara monte edilebilirler. Yüksek debideki havayı istenen yere istenen nihai hızda üfleyerek ideal konfor şartlarını temin ederler. ITO modeli teleskopik difüzörler doğrudan yuvarlak kanala bağlanabildiği gibi plenum kutular vasıtasıyla da kullanılabilirler.

ürünü incele.png
jet nozilla.png

Jet Nozul (IJN Modeli)

Cees Airflow

Uzun üfleme mesafesi ve yüksek üfleme hızları gerektiren mahallerin havalandırılması ve klimatizasyonu için ideal ünitelerdir. Havanın yüksek hızda üflenmesi oda havasıyla çok iyi bir karışım sağlar. Üfleme yönü elle çok kolaylıkla ayarlanabilir veya değiştirilebilir. 60° global dönüş, ±30° defleksiyon ve 360° rotasyona sahiptir. Yuvarlak kanallara doğrudan bağlanabilirler. Düşük basınç kayıplarına ve düşük ses seviyelerine sahiptirler. Çift cidarlı ve tek cidarlı olmak üzere iki değişik kontrüksiyon tipinde üretilmektedirler.

ürünü incele.png
helisel dif.png

Cees Airflow

Helisel Üflemeli Difüzörler

Cees ISD serisi helisel üflemeli tavan difüzörleri 2.6 ila 4 metre arasındaki tavan yükseklikleri için ideal hava üfleme terminal ünite­leridir. Helezonik devinimle üflenen hava çok kısa mesafeler içinde oda havasıyla homojen bir karışım sağlar. Bunun neticesi olarak klasik üfleme ünitelerine nazaran daha 1 ila 3 ° C daha soğuk havanın cereyan yaratmaksızın mahallere sevki mümkündür.

ürünü incele.png
Döşeme Tipi Konvektörler.png

Döşeme Tipi Konvektörler

Cees Airflow

"IDK" modeli konvektörler döşeme betonu içine yerleştirilebilen, ısıttığı mahallerde homojen bir ısı dağılımı sağlayan elemanlardır. "IDK" modeli konvektörler döşeme betonu içine yerleştirildiğinden mahallerde yer işgal etmezler. "IDK" serisi konvektörlerin üstü, istendiği anda kaldırılabilir üç değişik model ızgara-menfez ile kaplıdır.

ürünü incele.png
İSO BEYAZ.png

ISO Kalitesi

İş süreçlerimiz ve ürünlerimiz
mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

full service.png

Nakliye, montaj ve kurulum dahil hizmet sunarak müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Kapsamlı Teslimat

servis destek.png

Hızlı Servis Destegi

7/24 hızlı ve ulaşılabilir servis desteği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu her an destek sağlıyoruz.

yerli üretim.png

Yerli Üretim

Yerli üretim sayesinde uygun
fiyat politikamız ile müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz.

bottom of page