top of page
DAMPERLER 20.png

DAMPERLER

Dünya Standartlarında ISO ve CE Belgelerine Sahip

Yerli Üretim Hijyenik Havalandırma Sistemleri

laminarflow.png
Dikdörtgen Kesitli Debi Reglaj Damperleri.png
ürünü incele.png

Prizmatik Hava Ayar Damperi

Cees Airflow

Cees VCD modeli hava damperleri dikdörtgen ve kare kesitli kanallarda hava akışını kesmek veya ayarlamak için kullanırlar. VCD damperler standart konstrüksiyon olarak kanatları ters yöne hareketli olarak yapılırlar. Kanatlar 6033 kalite özel çekme alüminyum profilden kasa ise galvanizli sactan yapılmıştır. Kanat genişliği olarak 100 mm ve 150 mm olmak üzer iki opsiyon mevcuttur. Her iki kanat modeli de çift kalınlıklı aerodinamik profıl tarzındadır.

Dairesel Kesitli Debi Reglaj Damperleri.png

Dairesel Hava Ayar Damperleri

Cees Airflow

Cees VCY modeli hava damperleri dairesel kesitli kanallarda hava akışını kesmek veya ayarlamak için kullanılırlar. VCY modeli damperlerin kanat ve gövdeleri galvanizli sacdan yapılmaktadır. Standart kanallar tek kalınlıklı olup müşteri talebi üzerine çift kalınlıklı neopren montajlı olarakda yapılmaktadır. Ancak bu hususun sipariş halinde belirtilmesi gerekir. Hareket kanatlı mekanizmaları metal veya plastik kollu ve kilit tertibatı veya motor montaj kaideli olarak yapılır.

ürünü incele.png
yangın damperler.png
ürünü incele.png

 Prizmatik Yangın Damperleri

Cees Airflow

Cees IFD modeli yangın damperleri havalandırma ve klima sistemlerinde yangın alanının sınırlandırılmasını sağlar ve etrafa yayılmasını önler. Yangın anında otomatik kapama 72 ° C'ta ergiyen bir metal sigorta veya özel yangın damperleri ile sağlanır. Sıcaklık hissedici elemanlı veya elemansız olmak üzere iki tip damper kullanılmaktadır. Gövde ve kanatların konstrüksiyonunda galvaniz sac kullanılmakta, gövde ve kanat taşyünü ile izole edilmektedir. Erg iyen metalli modellerde istek üzerine, kapama anında sinyal vermek üzere mikroşalter konulabilmektedir. Yangın damperleri, talep üzerine servomotorlu olarak da yapılabilmektedir

Dikdörtgen Kesitli Sızdırmaz Debi Reglaj Damperi.png

Dikdörtgen Kesitli Sızdırmaz Debi Reglaj Damperi

Cees Airflow

Cees LCD modeli hava damperleri dikdörtgen ve kare kesitli kanatlarda hava akışını kesmek veya ayarlamak için kullanılırlar. LCD damperler standart konstrüksiyon olarak kanatları ters yöne hareketli olarak yapılırlar. Ancak müşteri talebi üzerine paralel hareketli olarak da imalatı mümkündür. Kanatlar ve kasa 6033 kalite özel çekme alüminyum profilden yapılmaktadır. Kanat genişliği olarak 100 mm'dir. Çift kalınlıklı kanatların tek ucunda sızdırmazlığı temin için özel kauçuk conta bulunmaktadır. Kanatlar kasanın yan duvarları­na sıfır tolerans ile monte edilirler. Ters yönlü kanat hareketli damperlerde hareket PVC'den mamul dişliler ile, paralel kanat hareketli olanlarda PVC'den mamul manivela ve bunları bağlayan galvanizli sactan yapılmış bağlantı mekanizması ile gerçekleştirilir.

ürünü incele.png
dairesel yangın damperi.png
ürünü incele.png

Dairesel Yangın Damperleri

Cees Airflow

Cees IYFD modeli yangın damperleri havalandırma ve klima sistemlerinde yangın alanının sınırlandırılmasını sağlar ve etrafa yayılmasını önler. Yangın anında otomatik kapama 72 ° C'ta ergiyen bir metal sigorta veya özel yangın damperleri ile sağlanır. Sıcaklık hissedici elemanlı veya elemansız olmak üzere iki tip damper kullanılmaktadır. Gövde ve kanatların konstrüksiyonunda galvaniz sac kullanılmakta, gövde ve kanat taşyünü ile izole edilmektedir. Erg iyen metalli modellerde istek üzerine, kapama anında sinyal vermek üzere mikroşalter konulabilmektedir. Yangın damperleri, talep üzerine servomotorlu olarak da yapılabilmektedir.

İSO BEYAZ.png

ISO Kalitesi

İş süreçlerimiz ve ürünlerimiz
mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

full service.png

Nakliye, montaj ve kurulum dahil hizmet sunarak müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Kapsamlı Teslimat

servis destek.png

Hızlı Servis Destegi

7/24 hızlı ve ulaşılabilir servis desteği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu her an destek sağlıyoruz.

yerli üretim.png

Yerli Üretim

Yerli üretim sayesinde uygun
fiyat politikamız ile müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz.

bottom of page