top of page
ıhra header altı  şerit.jpg

ISI GERİ KAZANIM ÜNİTELERİ

Dünya Standartlarında ISO ve CE Belgelerine Sahip

Yerli Üretim Hijyenik Havalandırma Sistemleri

ıhra.jpg
ürünü incele.png

lsı Geri Kazanım Üniteleri (IHRA Modeli)

Cees Airflow

Son derece düşük kabin yükseklikleri nedeniyle değerli kullanım alanların israf etmeksizin kullanılması mümkündür. Düşük kabin profılleri asma tavan içine, yükseltilmiş döşeme içine veya sandviç duvar içlerine monte edilmelerine olanak sağlar. "IHRA" modeli ısı geri kazanım ünitelerindeki temel prensip egzost edilen havanın ısısı ile içeriye verilen taze havanın ısıtılmasıdır. Bu nedenle herhangi bir ısı kaynağına gerek duymaksızın mahallerin havalandırılmalarını yaparlar. Bu özelliği sayesinde diskotekler, gece klüpleri, lokantalar, barlar, kahvehaneler gibi mahaller için ideal havalandırma üniteleridir.

ısı pompası header.jpg

lsı Pompalı lsı Geri Kazanım Üniteleri

Cees Airflow

IHRA-HP modeli ısı pompalı ısı geri kazanım ünitelerindeki temel prensip, egzost edilen hava ile taze havanın ısıtılıp veya soğutularak ısı geri kazanım yapılmasının yanında, ısı pompası sayesinde taze havanın mahale verilmeden konfor şartlarına getirilmesidir. Bu nedenle herhangi bir ekstra ısı kaynağına gerek duymaksızın mahallerin ısıtma-soğutma ve havalandırılmalarını yaparlar. Bu özelliği sayesinde gece kulüpleri, lokantalar, barlar, kahvehaneler gibi mahaller için ideal ısıtma-soğutma ve havalandırma ünitelerdir.

ürünü incele.png
ev tipi ısı pompası.jpg
ürünü incele.png

Ev Tipi Isı Pompası (IHRA)

Cees Airflow

"DHR" serisi mesken tipi havalandırma ve ısı geri kazanım üniteleri tek cidarlı bir konstrüksiyona sahip olup iç satıhlar 6 mm NFAF ile izole edilmiştir. Son derece ince görünüşe sahip olmaları nedeniyle kullanılabilir alanlardan herhangi bir fedakarlıkta bulunmaksızın kullanılabilirler. Asma tavan içlerine, yükseltilmiş döşeme içlerine veya sandviç duvarların içlerine monte edilebilirler. DHR serisi cihazlarda temel çalışma prensibi egzost edilen hava ile dışarıdan alınan taze havanın ısıtılmasıdır. Bu nedenle kapalı hacimlerin havalandırılması çok az miktarda bir ısı ilavesi ile gerçekleştirilebilir. Hatta çok kereler herhangi bir ısı ilavesi daha gerekmez.

İSO BEYAZ.png

ISO Kalitesi

İş süreçlerimiz ve ürünlerimiz
mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygunluk belgelerine sahiptir.

full service.png

Nakliye, montaj ve kurulum dahil hizmet sunarak müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Kapsamlı Teslimat

servis destek.png

Hızlı Servis Destegi

7/24 hızlı ve ulaşılabilir servis desteği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu her an destek sağlıyoruz.

yerli üretim.png

Yerli Üretim

Yerli üretim sayesinde uygun
fiyat politikamız ile müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz.

bottom of page