top of page
ürünlerimiz header.png

Ürünlerimiz

Standart Havalandırma ve Klima Santralleri.jpg

Standart Havalandırma ve Klima Santralleri

Cees Airflow

Cees "iKS" modeli standart tip klima santralları 14 değişik büyüklükten meydana gelmekte ve 1500 m3/h ile 90000 m3/h arasın­da hava debilerini kapsamaktadır. En küçük standart model IKS-15 olup, profil kaide hariç 680 mm x 680 mm dış kaset ölçülerine sahiptir. En büyük standart model IKS-80'nin dış kaset ölçüleri 2520 mm x 2520 mm'dir.

ürünü incele.png
b3e765b7e714c45c5a982dad01ed411bdaa6d7ad-4740x3164.webp
hepabox3__1_-removebg-preview.png

Hijyenik Havalandırma

Ekipmanları

Ameliyathaneler başta olmak üzere, ilaç imalat ve tartım yerleri su dolum tesisleri elektronik, medikal imalatlarında ve hijyen gereksimi duyulan bütün santralli havalandırma sistemlerde kullanılan ürün, ergonomik bir tasarım olduğu için kolay montaj imkanı sağlar. Filtre değişimi kolay ve hızlı yapılabilmektedir. Laminizatör montajı kolay ve hızlıdır.

supply-exhaust-ventilation-system-ceiling-commercial-room-warehouse.jpg
kare_tavan_difüzörleri-removebg-preview.png

Difüzör Grubu

Difüzörler, ısıtma, havalandırma ve klima sistemlerinde kullanılan hava dağıtıcılarıdır. Bu ürünler, basınçlı havayı etkili bir şekilde dağıtarak odalarda homojen bir hava akışı sağlar. Aynı zamanda dekoratif bir görünüm sunan difüzörler, ızgara kutusu deliği üzerinde estetik bir yüzey oluşturur. Geniş ürün yelpazemizde

dilediğiniz difüzörü hemen sipariş etmek için ürünleri inceleyin.

WhatsApp Görsel 2023-10-31 saat 15.00.48_709b5235.png

Damper Grubu

Hava damperleri, klima ve ısıtma sistemlerinde kullanılır. Bu damperler, hava miktarını ayarlamak ve basıncı kontrol etmek için üfleme ve emiş kanallarında kullanılır. Damper kasaları, açık konumda minimum basınç kaybı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kanatlar kapanırken birbirine biner ve hava geçişini engelleyen sızdırmaz bir yapı oluşturur.

air-conditioning-buildings (1).jpg
zyro-image (2).png

VAV - CAV 

VAV santralleri, havayı değişken bir hızda ve hacimde dağıtmak için tasarlanmıştır. Bu sistemde, fan hızı ve havanın debisi otomatik olarak ayarlanabilir, böylece enerji tasarrufu sağlanır. CAV santralleri ise sabit bir hız ve hacimde hava dağıtımı yapar. Bu sistemde fan hızı ve havanın debisi sabit tutulur. Ürünlerimizi detaylı incelemek için aşağıdaki linkten sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ventilation-duct-building-roof.jpg
3d-rendering-ventilation-system.jpg
zyro-image (3).png

Dış Hava

Panjurları 

Dış hava panjurları, iklimlendirme sistemlerinin taze hava ve atış havasına yönelik harici olarak monte edilmiş hava aktarma cihazlarıdır. Dış duvarlara veya ön cephelere monte edilirler. Dar şekilde dizilmiş kanaları, yağmurun yanı sıra yapraklar ile kuşların girmesine karşı koruma sağlayan ürünlerdir. Cees Airflow olarak yüksek kalitede üretimi sağlanan ürünlerimizi inceleyin.

supply-exhaust-ventilation-system-ceiling-commercial-room-warehouse.jpg
difüzör icon.png

Klima Santral

Sistemleri

Başta hastane, alışveriş merkezi ve oteller gibi yüksek sirkülasyonu olan ortamlarda uçtan uca iklimlendirme sağlayan klima santralleri üretimini gerçekleştiriyoruz. Ağır çalışma koşullarına dayanıklı, kritik iklim koşullarında yüksek enerji verimliliği ile iç ve dış ortamda yüksek performans ile verim alabileceğiniz ürünlerimizi en iyi fiyat ve kaliteli koşullarında satın alın.

hijyenık.png

İklimlendirme

Sistemleri

İklimlendirme sistemleri, konforlu ve sağlıklı bir iç mekan ortamı oluşturmak için kullanılan önemli ekipman ve sistemlerdir. Firmamız, çeşitli iklimlendirme ürünleri sunarak müşterilerimize kaliteli ve verimli çözümler sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yenilikçi teknolojileri takip eden ve kaliteli ürünler sunan firmamız, iklimlendirme sistemleri konusunda güvenilir bir partnerdir.

3d-rendering-ventilation-system.jpg
difüzör icon.png

Fan Grubu 

Firmamız, havalandırma sistemleri için geniş bir yelpazede fan grupları sunarak müşterilerimize etkili ve verimli havalandırma çözümleri sağlamaktadır. Fan grupları, havayı etkin bir şekilde dolaştırmak, havalandırmayı optimize etmek ve iç mekanlarda sağlıklı bir hava kalitesi sağlamak için kullanılan önemli bileşenlerdir. Ürünlerimizin tamamını aşağıdaki butona basarak inceleyebilir ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

supply-exhaust-ventilation-system-ceiling-commercial-room-warehouse.jpg
Untitled-3-01.png

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

bottom of page